Tomáš Štěpnička, MBA
Absolvent programu MBA Leadership.
Regionální ředitel M&M reality
Program je zaměřen na získání klíčových znalostí z jednotlivých oblastí soukromého a veřejného práva a korporátního práva.
Absolvent programu MBA Leadership. Regionální ředitel M&M reality
,,Studium na této škole doporučuji, bylo to velice příjemné a přínosné", říká Marek Matoušek, MBA,…
Absolventka programu MSc. (Master of Science) - Management. Pracuje jako zdravotní sestra, asistent…
Absolvent programu MBA Leadership. Pracuje jako Deputy Director of design Department.
Publikuje odborné články v právnických periodikách, je autorem monografie Dopady nového občanského zákoníku na postavení a činnost SVJ
Lektor Jan Kust vystudoval obor právo a právní věda na Právnické fakultě Západočeské univerzity (2005) a následně v roce 2006 úspěšně absolvoval studia na Sydney Australian Pacific College (AUS) v oboru ekonomie. Je uznávaným expertem na dějiny USA a patří mezi přední české amerikanisty. V rámci své vědecké činnosti pro Ústav práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE vydal v roce v roce 2013 odbornou publikaci Nejvyšší soud USA.
Je absolventem VŠE a FF UK. Působí dlouhodobě jako univerzitní profesor a v manažerské praxi národních i nadnárodních firem jako konzultant pro otázky managementu, řízení lidských zdrojů a ekonomie. Působil a působí též jako poradce v několika mezinárodních firmách. Je autorem řady úspěšných manažerských monografií.
poznejte nás dříve, než se rozhodnete
Přijďte k nám na Den otevřených dveří a poznejte moderní prostory European Business School. Dozvíte se vše potřebné o tom, jak bude probíhat Vaše studium. Máme pro Vás navíc připraven malý dárek. Těšíme se na Vás!
Absolvent programu MBA Leadership.
Regionální ředitel M&M reality
,,Studium na této škole doporučuji, bylo to velice příjemné a přínosné", říká Marek Matoušek, MBA, absolvent vzdělávacího programu MBA Executive Marketing management.
Absolventka programu MSc. (Master of Science) - Management. Pracuje jako zdravotní sestra, asistent managementu.
Absolvent programu MBA Leadership. Pracuje jako Deputy Director of design Department.
_