Proč EBS?

Proč studovat na EBSchool

European Business School SE je ve spolupráci s Ústavem práva a právní vědy, o.p.s., který poskytuje vzdělávací profesní programy MBA již od roku 2005, v současnosti největší MBA školou v České republice poskytující kvalitní a prestižní vzdělání celkem ve 28 studijních programech. Každý program je sestaven zcela unikátně na základě nejnovějších evropských a světových trendů v jednotlivých oborech a je zacílen na praxi, resp. praktické využití získaných poznatků v konkrétní profesi každého z absolventů.

  • Máme tým profesionálních lektorů,
  • 10 let tradice,
  • mezinárodní akreditaci EADL,
  • největší výběr profesních programů v ČR. 

Zjistit více

Vedení školy

Vedení školy

V čele European Business School SE stojí správní rada, která je složena z 11 členů, jimiž jsou přední odbornící v oblasti profesního vzdělávání. Výkonným orgánem EBS je její statutární ředitel, na kvalitu výuky dohlíží předseda vědecké rady a každodenní vedení školy má na starosti výkonná ředitelka.

Zjistit více

Lektorský tým

Špičkový lektorský tým

Lektorský tým European Business School se skládá z kvalitních odborníků, z nichž se každý věnuje konkrétní oblasti daného vzdělávacího programu. Jedná se o špičkové profesionály s mnohaletou praxí, kteří působí ve velkých nadnárodních nebo tuzemských společnostech, a své zkušenosti a cenné znalosti předávají dále prostřednictvím výuky na univerzitách, vysokých školách a jiných vzdělávacích institucích.

Zjistit více

Akreditace a členství

Akreditace a členství

European Business School je členem prestižních asociací a sdružení, jež garantují a dohlížejí na kvalitu studia. Škola také spolupracuje s vybranými prestižními vzdělávacími institucemi.

Zjistit více