Den otevřených dveří

Přijďte na nezávaznou schůzku, na které Vám nabídneme dobrou kávu, představíme výukové zázemí European business school a řekneme vše o studiu MBA i dalších manažerských programů. Na setkání Vás osobně zvou zástupci vedení školy.

Kdy a kde se Den otevřených dveří koná

Jak bude Den otevřených dveří probíhat?

Na Dni otevřených dveří Vás budou očekávat lidé z vedení školy, jakož i lektoři, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů.
Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd. Kromě malého občerstvení pro Vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu.              

Přihláška na den otevřených dveří

Na den otevřených dveří je nutné se předem přihlásit.
Přihlášku provedete vyplněním následujícího formuláře, vše nezávazně a zdarma. 

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.