European Business School SE nabízí v oblasti manažerských disciplín exkluzivní program Executive DBA, tedy nejvyšší formu profesního vzdělávání, a to celkem ve 4 specializacích. Program DBA je vyhledávaný zejména těmi zájemci, kteří mají vysokoškolské vzdělání nebo titul MBA či LL.M. a chtějí ve svém profesní vzdělání a manažerské kariéře dosáhnout absolutního vrcholu. Program DBA na EBS je studován kombinovanou formou, zahrnující tematická setkání z každého předmětu s živými lektory a samostudium prostřednictvím interní studentské sekce, v níž jsou pro Vás dostupné studijní materiály. Obdržíte rovněž základní literaturu ke studiu a po úspěšném absolvování studia i mezinárodní certifikát IES od společnosti International Education Society.

program

DBA Executive Management

Ing. Libor Friedel, MBA
garant programu

Program je speciálně sestaven pro vedoucí pracovníky a členy vyššího managementu a top managementu. Studium ale může být užitečné všem, kdo chtějí získat manažerské znalosti a praktické dovednosti využitelné k řízení organizace. Program lze studovat i online.

Více o specializaci a ceně
program

DBA Executive Marketing a PR

Vít Baloušek
garant programu

Program je určen zejména vedoucím zaměstnancům, podnikatelům a manažerům reklamních, PR či mediálních agentur, kteří chtějí rozvinout své znalosti marketingové komunikace a její aplikaci v marketingové strategii. Program lze studovat i online.

Více o specializaci a ceně