Děkujeme Vám!

Zanechání kontaktu.

Děkujeme vám za zanechání kontaktu. Ozveme se vám co nejdříve.

Inspirujte se příběhy našich úspěšných studentů

Získejte zkušenosti od předních odborníků z různých oblastí

JUDr. PhDr. Zdeňka Beranová Vystudoval Právnickou fakultu UK v Praze. Po studiu nastoupila jako podniková právnička. Věnovala se družstevní výstavbě, správě objektů a vymáhání pohledávek. V Českomoravské záruční a rozvojové bance se poté věnovala správě nemovitostí a korporátní agendě. Od roku 1996 vykonává samostatnou advokátní praxi. Od roku 2013 působí jako lektorka European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., kde vyučuje předmět Správa podniku (Corporate governance).
Karel Křivan PR poradce, komunikační stratég a publicista. Je expertem v oblasti osobního PR, strategie značek a mediální komunikace. Zakladatel jednoho z prvních creative shopů v České republice, pracoval pro mezinárodní reklamní agentury, korporátní klienty i státní orgány a organizace. Od roku 2013 působí jako lektor European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. kde vyučuje předmět Politický marketing, a to v rámci prestižního programu MBA Executive Marketing management.
PhDr. Josef Voráček, Ph.D. Na European Business School SE spolupracuje od roku 2020 jako lektor modulu Sportovní management a právo. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy,.
Ing. Milan Bednařík, CSc. Vystudoval TU VŠB Ostrava. Působil na významných TOP manažerských pozicích v různých odvětvích hospodářství, vč. zdravotnictví, kde se mimo jiné dlouhodobě zabýval problematikou implementace systémů řízení. Je majitelem a ředitelem akreditované certifikační společnosti ISO Stars EU, s.r.o. Je spoluautorem publikace Management kvality. Pro Ústav práva a právní vědy zpracoval publikaci Kvalita ve zdravotnictví. Od roku 2011 působí jako lektor na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a na European Business School SE.

Den otevřených dveří

poznejte nás dříve, než se rozhodnete

Přijďte k nám na Den otevřených dveří a poznejte moderní prostory European Business School. Dozvíte se vše potřebné o tom, jak bude probíhat vaše studium. Máme pro Vás navíc připraven malý dárek. Těšíme se na Vás!

Den otevřených dveří

27. 1. 2021
Jablonského 640/2 Praha 7

Registrovat se

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.