JUDr. Erik Smola

Je absolventem Právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni (2006), v roce 2015 obhájil rigorózní práci na Univerzitě Karlově, obor občanské právo (JUDr.). V právní praxi vykonává činnost exekutora, má vlastní exekutorský úřad. Přednáší na řadě konferencí k tématům soukromého práva a exekucí. Od roku 2018 působí jako lektor European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., kde vyučuje předmět Exekuční právo.
JUDr. Erik Smola

JUDr. Erik Smola

Lektor na European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy

Exekučnímu právu se věnuje od roku 2006, kdy zahájil pracovní poměr u soudního exekutora nejprve jako exekutorský koncipient, od roku 2010 po složení exekutorské zkoušky jako exekutorský kandidát a zástupce soudního exekutora. V roce 2017 úspěšně absolvoval výběrové řízení na obsazení Exekutorského úřadu Strakonice a byl ministrem spravedlnosti do uvedené úřadu jmenován. Je bývalým členem redakční rady Komorních listů (časopis vydávaný Exekutorskou komorou ČR) a několikrát vystoupil v rámci Právnického podzimu.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.