Ing. Karel Pařízek

V oblasti online marketingu se pohybuje déle než 15 let, aktuálně velí týmu 20 online marketérů v nadnárodní společnosti Blueberry. Pravidelně školí a konzultuje v neziskových organizacích online marketingové kampaně, je držitelem prestižní profesní certifikace Google Partners Trainer. Od roku 2020 působí jako lektor European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., kde vyučuje digitální marketing, a to v rámci profesního programu MBA Executive Marketing management.
Ing. Karel Pařízek

Ing. Karel Pařízek

1st line marketer Blueberry, Google Trainer, lektor European Business School SE

Karel Pařízek se pohybuje déle než 14 let v online marketingu, baví ho předávat znalosti dál. Pravidelně školí a konzultuje v neziskových organizacích online marketingové kampaně – vybaven je k tomu certifikací Google Partners Trainer. V roce 2019 dokončil čtyřletý program Google Agency Leadership.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.