doc. MUDr. Ján Lešták, CSc., MSc., MBA, LLA, DBA, FEBO, FAOG

Vystudoval Lékařskou fakultu a řadu dalších univerzitních a profesních institucí o oblasti medicíny a managementu. Přednáší pro lékaře v postgraduálním školení v ÚVN i ILF Praha, na odborných konferencích v ČR i v zahraničí. Je předsedou oborové komise pro oftalmologii vědecké rady ČLK, členem vědecké rady ČLK a vědecké rady FBMI ČVUT. Od roku 2013 je garantem profesně vzdělávacího programu MBA Management ve zdravotnictví na European Business School SE a na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s.
doc. MUDr. Ján Lešták, CSc., MSc., MBA, LLA, DBA, FEBO, FAOG

doc. MUDr. Ján Lešták, CSc., MSc., MBA, LLA, DBA, FEBO, FAOG

Člen správní rady European Business School SE

Díky jeho manažerským schopnostem toto pracoviště jako první v České republice zavedlo do klinické praxe řadu nových vyšetřovacích postupů. Přednáší pro lékaře v postgraduálním školení v ÚVN i ILF Praha, na odborných konferencích v ČR i v zahraničí. Je předsedou oborové komise pro oftalmologii při ČLK a členem pracovní skupiny Vědecké rady Ministerstva zdravotnictví. Od roku 2013 je lektorem v rámci profesně vzdělávacího programu MBA Management ve zdravotnictví na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a na European Business School SE a jejich konzultantem pro oblast zdravotnictví.

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.