Děkujeme Vám!

Přihlášení na seminář.

Děkujeme vám za podání přihlášky k účasti na seminář. Na e-mailovou adresu Vám budou doručeny podrobnosti.

Inspirujte se příběhy našich úspěšných studentů

Získejte zkušenosti od předních odborníků z různých oblastí

Karel Křivan PR poradce, komunikační stratég a publicista. Je expertem v oblasti osobního PR, strategie značek a mediální komunikace. Zakladatel jednoho z prvních creative shopů v České republice, pracoval pro mezinárodní reklamní agentury, korporátní klienty i státní orgány a organizace. Od roku 2013 působí jako lektor European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. kde vyučuje předmět Politický marketing, a to v rámci prestižního programu MBA Executive Marketing management.
Mgr. Jiří Fritsch, QRM, MBA Vystudoval Univerzitu Jana Amose Komenského Praha, kde získal titul magistra. Na Bankovním institutu vysoká škola získal vzdělání v oblasti Realitní makléř, vč. certifikace QRM a oceňování nemovitého majetku. Působí jako Real Estate Specialista - Negociator (certifikovaný realitní makléř QRM, odhadce a převodce nemovitých věcí). Na Ústavu práva a právní vědy získal vzdělání ve studijním oboru MBA Leadership. Od roku 2016 působí jako lektor European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., kde vyučuje v programu MBA Real Estate.
Ing. Bc. Jiří Mihola, CSc. Vystudoval ČVÚT, Strojní fakultu, obor ekonomika řízení, kde získal titul inženýr. Doktorandské vzdělání ukončil na Ekonomickém ústavu ČSAV. Další odbornost získal na CERGE UK a na Pittsburské univerzitě. V letech 1991 až 1993 byl pověřen vedením Ústředního ústavu národohospodářského. V letech 1992-2004 působil jako generální ředitel investiční společnosti Investice Portfolio&Partner. Od roku 2016 působí jako lektor na European Business School SE a na Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., kde vyučuje Mezinárodní obchod a Současné problémy světové ekonomiky.
Prof. PhDr. Miloslav Bednář, CSc. Vystudoval Filozofickou fakultu UK. Před rokem 1989 vycházely jeho filozofické i jiné odborné práce v samizdatu nebo v zahraničí. Po roce 1989 působil jako univerzitní profesor a jako člen Akademie věd. je autorem řady monografií a odborných článků. Od roku 2010 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a od roku 2013 na European Business School SE, kde vyučuje předměty Evropská unie a lidská práva v EU v programu MBA Mezinárodní vztahy.a evropská studia.

Den otevřených dveří

poznejte nás dříve, než se rozhodnete

Přijďte k nám na Den otevřených dveří a poznejte moderní prostory European Business School. Dozvíte se vše potřebné o tom, jak bude probíhat vaše studium. Máme pro Vás navíc připraven malý dárek. Těšíme se na Vás!

Den otevřených dveří

7. 10. 2020
Jablonského 640/2 Praha 7

Registrovat se

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.