Ing. David Tisoň

Spoluzakladatel a dnes finanční ředitel developerského holdingu BEMETT, a.s. vystudoval řízení podniku na VŠFS, kde se dále věnuje vědecké činnosti a doktorandskému studiu. Tématem jeho disertační práce je aplikace teorie her pro strategická rozhodování na finančních trzích. Působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE.
person
Devizová intervence a svobodný trh

Devizová intervence a svobodný trh

Když si přečteme zdůvodňovací zprávu devizové intervence rady České národní banky (www.cnb.cz, zápis ze zasedání rady ze dne 7.11.2013) nebo názor bývalého víceguvernéra Luďka Niedermayera (idnes.cz, 8.11., „Oslabení koruny ekonomice prospět nemusí“), neubráníme se dojmu, že avizovaná devizová intervence centrální banky je pouze výstřelem do prázdna.

Přečíst celý článek

Ceny studijních programů uvedené na webu jsou bez DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.