JUDr. Josef Bandžak, Ph.D.

Specializuje se na správní právo, správní soudnictví a bezpečnostní právní problematiku, kterou jako lektor vyučuje na Policejní akademii v Praze.
JUDr. Josef Bandžak, Ph.D.

JUDr. Josef Bandžak, Ph.D.

Lektor na European Business School SE a Ústavu práva a právní vědy

Během své profesní kariéry vystřídal různé odbornosti, jejichž těžištěm byla oblast správního práva a oblast bezpečnostně-právní. Je absolventem studijních oborů bezpečnostně-právních studií Bc., Mgr., a doktorského Ph.D. v oboru management a kriminalistika. Vyučuje předměty správní právo se specializací na správní právo trestní a správní soudnictví. Odborné texty publikuje v odborných časopisech i v monografiích. Od roku 2017 působí jako lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s. a European Business School SE.

Ceny uvedené na webu jsou včetně DPH.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.